Dangos

Specialios sporto dangos gali būti guminės, PVC ar medinės.

Mes siūlome populiariausių Europos gamintojų  Kraiburg ir Mondo gumines sporto dangas. Dangos yra pritaikytos stadionams, sporto aikštėms, teniso kortams, sporto salėms, sporto arenoms.

Guminės sportinės dangos tampa vis populiaresnės. Ant guminės dangos galima žaisti ne tik krepšinį, bet ir lauko tenisą, badmintoną ir kitus lauko žaidimus. Šiuolaikinės technologijos leidžia pasiekti  dangos užpildo tolygumą ir storio vientisumą, tai užtikrina tolygią amortizaciją, saugančią sportuojančiojo sąnarius, bei žaidimo kokybę (vienodą krepšinio kamuolio ar teniso kamuoliuko atšokimą).

Guminė danga būna ruloninė klijuojama, modulinė surenkama arba liejama. Plona danga iki 3 cm yra tik klijuojama, storesnė nei 3 cm gali būti surenkama. Liejama danga paprastai naudojama lauko aikštynams. Ji  gaminama iš smulkios frakcijos gumos dalelių, sujungtos polimeru EPDM.

Lauko sporto aikštynai yra veikiami temperatūrinių pokyčių ir atmosferinių kritulių. Todėl įrengiant sporto aikšteles būtinas pagrindas su nuolydžiais ir lietaus vandens nuvedimo sistemomis.

Sportinės dangos gali būti įvairių spalvų ir storių.

Taip pat siūlome  švedų gamintojo  Tarkett ir vengrų  gamintojo Grabo PVC dangas, skirtas sporto salėms. PVC dangos storį nuo 2 mm iki 8,3 mm reikia parinkti pagal treniruočių lygį ir sporto šaką.

Klojant PVC dangą svarbu teisingai įrengti pagrindą. Mes atsakingai atliekame šiuos darbus.

Medinės švedų gamintojo Tarkett sporto dangos yra skirtos aukščiausio lygio sporto varžyboms. Siūlome įvairias medinių grindų sistemas:  Sportable, Proflex M, Multiflex M, Reflef M Evoliution, Lumaflex DUO Omnisport Compact, Lumaflex DUO Linosport XF, Lumaflex DUO Linosport Classic ir t.t. Visos šios medinės sportinės dangos sistemos atitinka FIBA reikalavimus.

Pagrindiniai sportinių dangų privalumai:

  • atitinka tarptautinių varžybų reikalavimus
  • saugi sportuojantiems žmonėms, sumažina traumų tikimybę
  • platus spalvų pasirinkimas
  • galima įrengti aikštelių žymėjimus
  • lengvai prižiūrima